dnd, d&d dungeons and dragons
 
Strona Weroniki o PAPA DANCE i PAPA D
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Download ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Paweł Stasiak
Filip Siejka
Dariusz Piskorz
Teledyski PAPA D
Programy telewizyjne
TV DISCO "Niech żyje bal"
Kontakt z Managerem Zespołu
Autografy - Autoryzowany Fan-Club "Wyspa"
Autoryzowany Fan Club Jacka Szewczyka
Grupa "Niech żyje Bal" Bal na Facebooku
Kącik kolekcjonera
FC Pawła i PAPA D/Ance na Naszej Klasie
Grupa Fani Zespołu PAPA D i PAPA DANCE na Facebooku
Strona PAPA VIDEO - teledyski i programy
TV DISCO "Kartka z Kalendarza"
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 113
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: deejaymax75
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Witamy
Witaj na oficjalnej stronie Autoryzowanego Fan-Clubu PAPA D "Wyspa" (strona powstła 10 pażdziernika 2010 jako strona fanowska Weroniki).

Mamy nadzieję, że znajdziesz tu ciekawe wiadomości, wspomnienia z koncertów i wiele wiele pozytywnej energii. Zapraszamy gorąco! - Fani Zespołu

Najbliższe koncerty: PAPA D: 18-04-2015 Warszawa Klub Hybrydy koncert z okazji jubileuszu 30-lecia Zespołu Paweł Stasiak 17-05-2014 Warszawa Fundacja Spełnionych Marzeń Projekty z udziałem Piska: S.A.R.: 15-02-2014 Warszawa koncert urodzinowy Piska BigBit 06-12-2013 Warszawa VI Festiwal Beatlemania

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
PAPA D 19 listopada 2015

19 listopada - urodziny Pawła Stasiaka

Dzis swoje urodizny swietuje Paweł - razem z PAPA D odwiedzi Łodź w której sie urodził
Tu takze mozecie skladac Jubilatowi zycrnia!

A oto fragment odcinka "Kartki z Kalendarza sprzed 2 lat kiedy to mowa była o wydarzeniach z 19 listopada :)

Kartka z Kalendarza Pawła StasiakaZapraszamy na zapowiedź odcinka V z LISTOPADA 2013 roku POWTÓRKA Kartka z Kalendarza TV.disco./Adm.

Posted by Kartka z Kalendarza Pawła Stasiaka on 16 listopada 2015


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Paweł Stasiak 19 listopada 2015


29 listopada 2015 - Paweł w odcinku specjalnym "Ugotowani PL"

Majka Jeżowska, Wanda Kwietniewska, Andrzej Supron i Paweł Stasiak będą mieszac doprawiac, podgrzewac miksować a wszytko to by wygrac pieniadze na cele charytatywne. Paweł gotuje od lat i jest niezwykle waleczny , ale przzeciez nie wiemy jaie umiejetnosci presentują jego rywale - kto zwycięzy jak myślicie? Dowiey sie tego 29 listopada o 18.00 ogladajac TVN.

Oto mała zajawka programu - okazuje sie ze Wanda Kwietniewska walczył pod Grunwaldem ;)) Czego dowiemy sie o naym Pawle?

Kartka z Kalendarza Pawła Stasiaka Zapraszamy na video -extra z programu Ugotowani :) Cały odcinek zobaczycie już 29.11.2015 r o godz. 18.00 /Admini

Posted by Kartka z Kalendarza Pawła Stasiaka on 16 listopada 2015 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
PAPA D 18 listopada 2015

Najbliższe koncerty PAPA D

19 listopada Lodz impr. zamknieta
23 listopada poznanc impr zamknieta
27 listopada Warszawa
28 listopada Bałtów
Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

A tok oto bawiliśmy sie 11 listopada w Hali MOSiRu w Chorzowie:

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
PAPA D 18 listopada 2015

Najbliższe koncerty PAPA D

19 listopada Lodz impr. zamknieta
23 listopada poznanc impr zamknieta
27 listopada Warszawa
28 listopada Bałtów
Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

A tok oto bawiliśmy sie 11 listopada w Hali MOSiRu w CHorzowie:

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Paweł Stasiak 25 wwrzesnia 2015

2015-09-26 Natali Szroeder w roli Pawła w "Towja Twar Brzmi Znajomo"

Zapraszamy do ogladania - nie tylko Natalia Sroeder jako Paweł Stasiak - ale tez niespodianka specjalna :)

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
PAPA D 25 wrzesnia 2015

2015-09-25 Koncert dla serca Kajtka

Papa D oraz REDS (razem z Piskiem) i Filip Siejka oraz wiele innych ggwiazd zagraja dla serca Kajtka.Szczegoly koncertu ponizej - kazda slotowka od Ws moze wspomoc to mae serduszko :)Drodzy ... już 25 września br w Warszawie o godzinie 21.30 w Klubie ROCK ON wyjatkowy koncert charytatywny, w którym udział potwierdził m.in.zespół Papa D.również Filip Siejka z występem na skrzypcach,oraz inni artyści .Bilety cegiełki 20 zł A wszystko to dla Kajtka Króla który 8 września skończył pierwszy rok swego życia -chłopczyk niestety urodził się z bardzo ciężką wadą serca. Wszystkie szczegóły, jak i informacje znadziecie tutaj : Razem dla serca Kajtka Dziękujemy ♥
----------------------------------------------
Kajtek (Kajetan Król, ur. 8.09.2014 r.) ma wadę serca określaną jako: Izomeryzm lewostronny, DORV, TGA, AP, niezrównoważony AVSD, dekstrokardia.
Metryczka
08.09.2014 Kajtek przyszedł na świat
10.09-10.10.2014 pobyt w szpitalu
12.09.2014 operacja prawostronnego zespolenia systemowo-płucnego BT
27.02-17.06.2015 pobyt w szpitalu
30.04.2015 operacja lewostronnego zespolenia systemowo-płucnego BT
29.06-10.07.2015 pobyt w szpitalu
Długi opis
Kajetan Król urodził się 08.09.2014r. o godz. 10.56 w Szpitalu Klinicznym Anny Mazowieckiej w Warszawie przy ul. Karowej. Wiedzieliśmy, że urodzi się z bardzo ciężką wadą serca: dekstrowersja (przesunięcie koniuszka serca w prawą sronę), izomeryzm lewoprzedsionkowy, niezbalansowany ubytek przedsionkowo-komorowy ze skrajnym niedorozwojem prawej komory, wspólny przedsionek, zarośnięcie pnia płucnego, przerwanie żyły głównej dolnej z kontynuacją przez żyłę nieparzystą. Masywny przeciek wieńcowo-komorowy. Niescalona mięśniówka komór. To schorzenie wymaga co najmniej trzystopniowego, skomplikowanego i bardzo ryzykownego leczenia operacyjnego.

Kajtuś w 2 dobie życia był przewieziony do Centrum Zdrowia Dziecka na Oddział Intensywnej Terapii, gdzie najpierw był cewnikowany, a następnie 12.09 (czyli w 4 dobie życia) przeszedł operację prawostronnego zespolenia systemowo-płucnego BT z użyciem wstawki Gore-Tex 3,5mm. W dniu 10.10 Kajtek został wypisany do domu. Byliśmy szczęśliwi, ale i pełni obaw.

Przez kilka miesięcy cieszyliśmy się normalnością z dala od szpitalnej rzeczywistości.

W dniu 27.02.2015 ponownie trafiliśmy do CZD tym razem z zapaleniem oskrzeli i dużą niewydolnością serca oraz dusznością. Na Oddziale Pediatrii Kajtek nie przeleżał nawet doby ponieważ się zatrzymał i był reanimowany, a następnie przewieziony na Oddział Intensywnej Terapii. Pod respiratorem leżał kilka dni a my każdego dnia drżeliśmy czy się dźwignie. Na szczęście udało się i trafiliśmy na Oddział Kardiologii, gdzie nie przypuszczaliśmy, że spędzimy prawie 4 miesiące. Podczas pobytu do i tak ciężkiej wady doszły nadkomorowe zaburzenia rytmu serca i napadowy częstoskurcz nadkomorowy, które jeszcze bardziej osłabiły jego serduszko.

W dniu 21.04 Kajtek miał echo serca w uśpieniu po którym następnego dnia na cito był cewnikowany. Po cewnikowaniu wrócił na Kardiologię tylko na 5h ponieważ jego saturacja spadła do 40. Został zwieziony na Intensywną Terapię, gdzie wykonano wszystkie czynności reanimacyjne i od tego momentu zaczął się bardzo ciężki czas dla niego i dla nas. W rezultacie na cito w dniu 30.04 Kajtek przeszedł operację lewostronnego zespolenia systemowo-płucnego BT z użyciem wstawki Gore-Tex 4mm.

Na Kardiologii przebywaliśmy jeszcze do dnia 17.06. Podczas kolejnej rozmowy z kardiochirurgami poinformowano nas, że Kajtek nie zostanie zakwalifikowany do operacji Glenna lecz będzie zakwalifikowany do operacji Kawashimy pod warunkiem, że urosną mu tętnice płucne. Jak nie urosną nie będzie alternatywy…

Kajtek ma wielką wolę walki o swoje życie. Wróciliśmy do domu po prawie czteromiesięcznym pobycie w szpitalu. To była ogromna radość i ulga. Niestety i tym razem nie cieszyliśmy się długo pobytem w domu. Kajtuś po 11 dniach w domu znów trafił na Oddział Kardiologii z zapaleniem górnych dróg oddechowych i dusznością. Drżeliśmy czy historia się nie powtórzy…

Do domu wróciliśmy szczęśliwie po 2 tygodniach w dniu 10.07.

Obecnie Kajtuś jest w domu. Jak długo to potrwa? Nie wiemy. Codzienny rytm dnia wyznaczają pory podawania leków. W domu Kajtek funkcjonuje bardzo dobrze, rozwija się prawidłowo, ale posiada spore zaległości „ruchowe”.

Jesteśmy pewni, że jako rodzice robimy wszystko co jest na daną chwilę najlepsze dla naszego dziecka. Biorąc pod uwagę to, że operacja Glenna powinna się odbyć najlepiej między 6, a 8 miesiącem życia maksymalnie do 12 miesiąca a nasz Kajtek ma już 10 miesięcy. Czasu mamy mało dlatego skonsultowaliśmy się z prof. Malcem, który operuje tak ciężkie przypadki w klinice Uniwersyteckiej w Munster w Niemczech. Operacja Glenna w Niemczech zaplanowana jest w trzecim kwartale tego roku. Koszt operacji to 36.500 Euro. Kolejny etap to operacja Fontana, której koszt jest podobny. Do tego dochodzą koszta transportu, pobytu na czas operacji, częste wizyty lekarskie (kilka razy w miesiącu), leczenie, rehabilitacja, specjalistyczne urządzenia (pulsoksymetr). Niestety nie jesteśmy w stanie sami pokryć wymaganych kosztów związanych z operacją i leczeniem naszego dziecka. Zmotywowani do działania, będziemy walczyć o życie naszego dziecka. Bardzo prosimy, w miarę możliwości o pomoc w zbieraniu funduszy na leczenie i rehabilitację Kajtka. Za okazane serce i pomoc, bardzo dziękujemy.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty złotowe PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272
SWIFT BIGBPLPW

Koniecznie z dopiskiem: Król Kajetan

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: Król Kajetan

W przypadku braku opisu lub niepełnych danych, uniemożliwiających jednoznaczną identyfikację Zbiórki, środki przeznacza się na cele statutowe Fundacji Serce Dziecka.

Pieniądze można również wpłacić za pomocą srony: http://www.siepomaga.pl/kajetankrol

Więcej informacji nt. akcji „Razem dla serca Kajtka” pod linkami:
https://www.facebook.com/serceKajtka
http://www.sercedziecka.org.pl/podopieczni/potrzebuja-pomocy/2190-krol-kajetan.html
http://www.siepomaga.pl/kajetankrol
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Waldemar Kuleczka 9 wrzesnia 2015

Otwarcie Muzeum Gitar Defil

Z najwieksza radoscia informujemy ze to juz dzis o godz 19.00 - otwarcie Muzeum Gitar Defil w Paacu Kulltury i Nauki w Warszawie (Muzeum Techniki). jet to kolejny proekt i spelnienie kolejnego marzenia Waldemara Kuleczki. Dzis oficjalne otwarcie polaczone z koncertem Big Bitu. Zaprszamy do zwidzania.


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
PAPA D

https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-xat1/v/t1.0-1/p50x50/10348177_857566700941486_1670706614180202947_n.jpg?oh=24ed690d3696be345b0bc352ca6fe6dd&oe=56424142&__gda__=1450359302_bfcbfc3e5ffe4f41a5aaa17fbdae31bd
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
PAPA D 19 lipca 2015

2015-07-19 Papa D w Stegnie Gdańskiej na trasie Lata z Radiem

Dziś w Stegnie Gdańskiej koncert PAPA D w ramach trasy Lata z Radiem.
Nasza ekipa Fanowska pod scena. Próba była o 11.00 a koncert zaczyna się o 17.00. Jeśli nie dotrzecie pod scena
Pod tym linkiem możecie śledzić transmisje na żywo i zobaczyć cały koncert:
http://www.polskieradio.pl/235,Lato-z-Radiem-2015

Sobotni materiał z SuperexpressuFragment koncertu Lata z Radiem 2 tygodnie temu w Skokach k. Poznania:

Kartka z Kalendarza Pawła StasiakaLato wciąż trwa i chociaż ostatnio pogoda trochę chłodniejsza i bardziej deszczowa my...

Posted by Kartka z Kalendarza Pawła Stasiaka on 14 lipca 2015


Tak było dziś na probie w Stegnie:


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
PAPA D 8 lipca 2015

2015-07-10 Pawel gosciem Radia Zet

W piątek o 8.10 Paweł będzie gościem w Radio Zet i zaprosi słuchaczy na niedzielny konert w Toruniu.

W niedziele otwarcie bramek o 18.00 a impreza rozpocztna sie o 20.00.
Godziny koncertu i proby PAPA D podamy wkotce.

Przybywajcie do Torunia a jesli ktos nie moze sluchajcie Zetki i ogladajcie TVP2. 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
PAPA D 28 czerwca 2015

28-06-2016 Papa D w Kalwarii Zebrzydowskiej

Zapraszamy do Kalwarii Zebrzydowskiej
Proba 15.00 koncert 21.30

http://ckstkalwaria.com/wp-content/uploads/2015/06/plakat-DK1.jpg

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 91 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d dungeons and dragons
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Ankieta
Jaka piosenka z albumu Papa Loves Dance zawiera w sobie tytul piosenki PAPA DANCE z la 80-tych?

Sunshine reggae

Rajony Kvartaly

10 w skali Beauforta

Words

Out of this world

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Andrzej K
30/11/2015 14:02
Dzisiaj o godz. 5.57. Radio Zet Gold grało "Kamikadze wróć!" smiley smiley smiley

Andrzej K
30/11/2015 14:01
Dzisiaj o godz. 4.01. Radio Zet Gold grało "Nasz Disneyland" smiley smiley

Andrzej K
30/11/2015 14:00
Dzisiaj o godz. 0.04. Radio Zet Gold grało "pocztówkę z wakacji" smiley smiley smiley

Andrzej K
29/11/2015 13:47
Dzisiaj o godz. 4.42. Radio Zet Gold grało "Ocean wspomnień" smiley smiley smiley

Andrzej K
29/11/2015 13:46
Dzisiaj o godz. 3.14. Radio Zet Gold grało "Nietykalni" smiley smiley smiley

Andrzej K
29/11/2015 13:45
Dzisiaj o godz. 1.19. Radio Zet Gold grało "pocztówkę z wakacji" smiley smiley

Andrzej K
27/11/2015 10:29
Dzisiaj o godz. 5.51. Radio Zet Gold grało "O-la-la" smiley smiley

Andrzej K
27/11/2015 10:28
Dzisiaj o godz. 4.08. Radio Zet Gold grało "Naj Story" smiley smiley smiley

Andrzej K
27/11/2015 10:27
Dzisiaj o godz. 0.24. Radio Zet Gold grało "O-la-la" smiley smiley

Andrzej K
27/11/2015 10:25
Wczoraj o godz. 21.23. Radio Zet Gold grało "Nasz Disneyland" smiley smiley smiley

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl


Copyright © 2010

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie